SON DAKİKA

Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.gaziosmanpaşa evden eve nakliyatgaziosmanpasa evden eve nakliyat/kağıthane evden eve nakliyatuluslararası evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyathalkalı evden eve nakliyat
Magazin Haber Ajansi | Beta Yayın
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

İşte Avrupa Ligi’nde gecenin sonuçları

Bu haber 19 Ağustos 2018 - 13:58 'de eklendi ve 129 defa okundu. kez görüntülendi.

Avrupa futbolunun kulüpler bazındaki en önemli ikinci organizasyonunun 3. ön eleme turu rövanşlarında biten 14 karşılaşma sonucu Sigma, Ufa, AEK Larnaca, Olimpija Ljubljana, Leipzig, Kopenhag, Midtjylland, Sevilla, Torpedo Kutaisi, Molde, Cluj, Suduva, APOEL ve Olympiakos adlarını play-off turuna yazdırdı. Alınan sonuçlar şöyle: Kairat (Kazakistan) – Sigma (Çekya): 1-2 (0-2)
Progres Niederkorn (Lüksemburg) – Ufa (Rusya): 2-2 (1-2)
AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) – Sturm Graz (Avusturya): 5-0 (2-0)
Helsinki (Finlandiya) – Olimpija Ljubljana (Slovenya): 1-4 (0-3)
Universitatea Craiova (Romanya) – Leipzig (Almanya): 1-1 (1-3)
Kopenhag (Danimarka) – CSKA Sofya (Bulgaristan): 2-1 (2-1)
Cluj (Romanya) – Alashkert (Ermenistan): 5-0 (2-0)
Kukesi (Arnavutluk) – Torpedo Kutaisi (Gürcistan): 2-0 (2-5)
Midtjylland (Danimarka) – The New Saints (Galler): 3-1 (2-0)
Molde (Norveç) – Hibernian (İskoçya): 3-0 (0-0)
Suduva (Litvanya) – Spartaks Jurmala (Letonya): 0-0 (1-0)
Zalgiris (Litvanya) – Sevilla (İspanya): 0-5 (0-1)
APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) – Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-1 (2-2)
Luzern (İsviçre) – Olympiakos (Yunanistan): 1-3 (0-4)
Zenit (Rusya) – Dinamo Minsk (Belarus): 8-1 (Uzatmalarda) (0-4)
Maccabi Tel Aviv (İsrail) – Pyunik (Ermenistan): 2-1 (0-0)
Dinamo Brest (Belarus) – Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-0 (0-4)
LASK Linz (Avusturya) – Beşiktaş: 2-1 (0-1)
Atalanta (İtalya) – Hapoel Haifa (İsrail): 2-0 (4-1)
Basel (İsviçre) – Vitesse (Hollanda): 1-0 (1-0)
Brondby (Danimarka) – Spartak Subotica (Sırbistan): 2-1 (2-0)
Dudelange (Lüksemburg) – Legia Varşova (Polonya): 2-2 (2-1)
Zrinjski (Bosna Hersek) – Ludogorets (Bulgaristan): 1-1 (0-1)
Lech Poznan (Polonya) – Genk (Belçika): 1-2 (0-2)
Maribor (Slovenya) – Rangers (İskoçya): 0-0 (1-3)
FCSB (Romanya) – Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1 (0-0)
Feyenoord (Hollanda) -Trencin (Slovakya): 1-1 (0-4)
Gent (Belçika) – Jagiellonia (Polonya): 3-1 (1-0)
Partizan (Sırbistan) – Nordsjaelland (Danimarka): 3-2 (2-1)
Rapid Wien (Avusturya) – Slovan Bratislava (Slovakya): 4-0 (1-2)
Bordeaux (Fransa) – Mariupol (Ukrayna): 2-1 (3-1)
Burnley (İngiltere) – Medipol Başakşehir: 1-0 (Uzatmalarda) (0-0)
Rijeka (Hırvatistan) – Sarpsborg (Norveç): 0-1 (1-1)
Rosenborg (Norveç) – Cork City (İrlanda Cumhuriyeti): 3-0 (2-0)
Valur (İzlanda) – Sheriff (Moldova): 2-1 (0-1)
Braga (Portekiz) – Zorya (Ukrayna): 2-2 (1-1) İşte Beşiktaş’ın Avrupa Ligi’ndeki rakibi !İşte Beşiktaş’ın Avrupa Ligi’ndeki rakibi !  

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
SON DAKİKA